ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
24 მარტს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის VII მიკრორაიონის და ილია ვეკუას ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის ხევის დასახლების, ულიანოვის, დავით სარაჯიშვილის, ლიბანის და ელეფთერ ანდრონიკაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მუხიანის I, II, III, IVბ მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), გლდანის მასივის I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), დუმბაძის და გამარჯვების ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის III, IV მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), პეტრე იბერის, პეტრიწის, დემეტრე თავდადებულის, მირიან მეფის და მეფე არჩილის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვეძათხევის, არაგვისპირელის, ვერჰარნის, ლენტეხის, ოსიაურის, წმინდა ვახტანგ მესამეს, ბოჭორმის, ტერენტი გრანელის, როსტომაშვილის, ახალციხის, ბენაშვილის, ქვლივიძის და ხიმშიაშვილების ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჯავახიშვილის და მაზნიაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.