მთავარიპოზიცია და შეფასებები"უტიფართ და მით უფრო "ოცნების" მიერ "დადებულ" პრეზიდენტს...
“უტიფართ და მით უფრო “ოცნების” მიერ “დადებულ” პრეზიდენტს (2018-ში) არ სჩვევიათ ბოდიშის მოხდა!” – თაკო ჩარკვიანი სალომე ზურაბიშვილზე
პარტია “კანონი და სამართლის” თავმჯდომარის, თაკო ჩარკვიანის მწვავე შეფასებები 31 მარტის აქციაზე საქართველოს მე-5 პრეზიდენტის, სალომე ზურაბიშვილის სიტყვით გამოსვლასთან დაკავშირებით:
რამდენიმე დღეა ღია ღალატს ვუყურებთ ტვ ეთერში ამ რაღაც “წულუკ-წუნკალ-კომისიით” და ამ დროს ამ ფონზე დღეს “ნაპრეზიდენტალ” სალომე ზურაბიშვილის გამოსვლა რუსთაველზე პომპეზურად შემოსვლა (ცოტა ღიმილის მომგვრელიც)😊 სიტყვა – სრული სიცარიელე, ბოლი – “ტრუხა”, არცერთი სიტყვა – არც ერთი, ამ კომისიის მოღალატეობრივ საქმიანობაზე, თუმცა რა უნდა ეთქვა?!
მაშინ ბოდიშით უნდა დაეწყო “ბოდიში საქართველოვ, მე რომ ომის დაწყება დაგაბრალე და ჩემი სიტყვები რუსებმა რომ გამოიყენეს საქართველოს წინააღმდეგ ჰააგაშიო”.
მაგრამ რა… უტიფართ და მით უფრო “ოცნების” მიერ “დადებულ” პრეზიდენტს (2018-ში) არ სჩვევიათ ბოდიშის მოხდა!
მოკლედ, ისევ “ჟუჟუნა წვიმა მოდის “ ჩემს დაბრენდილ და “დაბრედილ “ სამშობლოში!” – წერს თაკო ჩარკვიანი ფეისბუქის პირად გვერდზე.