მთავარიანალიტიკა"ქოცზე უტიფარი არაფერი არსებობს" - ნინო ჯანგირაშვილი
“ქოცზე უტიფარი არაფერი არსებობს” – ნინო ჯანგირაშვილი
ტელეკომპანია “კავკასიას” გენერალური დირექტორი, ნინო ჯანგირაშვილი ცალკეული სტატისტიკური მონაცემების შეფასებას ახდენს და კონკრეტული შეკითხვებით და ირონიული მიმიშნებებით  მიმართავს ხელისუფლებას:
ქოცზე უტიფარი არაფერი არსებობს.
საქართველოს ექსპორტის 36.8% წელს არის ავტომობილების ექსპორტი.
მოგეხსენებათ, ავტომობილებს ჩვენ არ ვაწარმოებთ. ევროპულ, ამერიკულ და იაპონურ ავტომობილებს ვყიდულობთ და ვყიდით ძირითადად ყირგიზეთში და ყაზახეთში, ანუ ფაქტობრივად რუსეთში ამ ქვეყნების გავლით.
რუსეთიდან ფულადი გზავნილები ისეა შემცირებული, ომამდელ დონეს ჩაცდა. ოქტომბერში ევროკავშირის ქვეყნებიდან გადმორიცხვები 124 მილიონი იყო, მთელი გზავნილების 44.33%. აშშ–დან 50 მილიონი, ანუ გზავნილების 18%. რუსეთიდან სულ 34 მილიონი – გზავნილების 12%. რუსეთს მარტო იტალია რომ აიღო ცალკე, ის უსწრებს – 47 მილიონი დოლარით. ეს უ@რაკო დიქტატორი,
რითი აპირებს იზოლაციაში გამოკეტილი ქვეყნის შენახვას ხომ არ იცით? მაგის ძმა და დეიდაშვილი რომ რუსეთში ღვინოს ყიდიან და ფარცხალაძე რომ რუსეთიდან ბენზინს ეზიდება იმით უზრუნველყოფს ეკონომიკის ფუნქციონირებას?“, – წერს ფეისბუქის პირად გვერდზე ნინო ჯანგირაშვილი.