მთავარიირონია"2 ნიკა, 2 მამალი "ნაცი" და ერთიანდებიან ახალი...
“2 ნიკა, 2 მამალი “ნაცი” და ერთიანდებიან ახალი ლოგოს, ახალი ნომრის ქვეშ და ერქმევათ “ახალი ნაცები” – ირაკლი ზარქუა
საფინანსო საბიუჯეტო კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე, ირაკლი ზარქუა ჟურნალისტებთან მწვავე კომენტარს აკეთებს ნიკა მელიასა და ნიკა გვარამიას მიერ ახალი პოლიტიკური პარტიის დაფუძნებასთან დაკავშირებით:
,,2 ნიკა, 2 მამალი ,,ნაცი’’ და ერთიანდებიან ახალი ლოგოს, ახალი ნომრის ქვეშ და ერქმევათ ,,ახალი ნაცები’’. ეს პირდაპირ ურტყამს ჩემს ხაბეს, პირდაპირ ურტყამს კარენოი ,,ნაცებს’’. იმიტომ, რომ მათი ხმა მიაქვთ, ეტყობა რაღაც ვერ გაიყვეს და ამაზეა საქმე. ახლა მთავარი დეტალი რაც არის – ის არის, რომ კეზერას ფულს ვინ მიითვისებს?
ეს ხელმოცარულები, ვინც არ უნდა, რა სახელიც არ უნდა დაიქვან: ,,ნაცები’’, ,,ნეონაცები’’ და ,,ახალი ნაცები’’, მაინც იქნებიან მწვალებელთა გილდიის ღირსეული წარმომადგენლები, ლუზერების ღირსეული წარმომადგენლები და ვერასდროს ვერ ეღირსებიან, რომ საქართველოს ხელისუფლებაში მოვიდნენ’’, – განაცხადა ირაკლი ზარქუამ.