ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
27 მარტს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სამგორი-2 დასახლების II ქუჩის, კაკლიანის, გახოკიძის, დამპალოს, ბერიაშვილის და თვალჭრელიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნავთლუღის დასახლების, ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), ლობჟანიძის და ნავთლუღის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ხონის, სალხინოს, სენაკის, თეკლეთის, აბაშის, ტაშირის, ლანჩხუთის, ლაილაშის, გივიშვილის, ჭალადიდის, ლებარდოს, ქვალონის, ცაიშის და ასხინის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის სასაწავლო მეურნეობის და ბობ უოლშის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლისის ტბის მიმდებარე ტერიტორიის, ნაფეტვრების გზის მიმდებარე ტერიტორიის, ანჯაფარიძის, ფხაკაძის, დანელიას, უნივერსიტეტის და საშკა იოსელიანის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდუბის დასახლების, გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ცოტნე დადიანის (ნაწილობრივ), ღრმაღელის, ციხისძირის, ჭყონდიდელის, ზესტაფონის, მექანიზაციის, ტოროშელიძის, ერისთავის, მოლითის, დაისის, კნოლევის, ნინუას, ბეჟანიშვილის, ინდუსტრიის, ლომთათიძის, ქართველიშვილის, ქსოვრელის, ზედაზენის, წინანაურის, ნათაძის, ღოღობერიძის, ჭილაძის, ტრაქტორის, ბაგინეთის, ხვინგიას, ქუთათელაძის, გოცირიძის, მახალდიანის, რკინიგზის, სააკაძის და ქავთარაძის ქუჩების მოსახლეობას.