ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
26 მარტს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ტაბახმელას, სოფელი წავკისის, სოფელი შინდისის და სოფელი კოჯრის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის II, III მიკრორაიონების, დავითაიას და სომხეთის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების, მუსხელიშვილის და კვაჭანტირაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივანის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის (ნაწილობრივ) და ფარნავაზ მეფის გამზირის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის, ყაზბეგის გამზირის, პეტრე ქავთარაძის, მიხეილ თამარაშვილის, მარიკა ბარათაშვილის, ედიშერ მაღალაშვილის, უნივერსიტეტის, გიორგი გეგეჭკორის, კალისტრატე ქუთათელაძის, ოთარ ლორთქიფანიძის, მედეა ჩახავას, ოთარ ჩხეიძის, ბოჭორიშვილის, კვერნაძის და ალმასიანის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ქიზიყის, პოლიციის, ეკატერინე ბაღდავაძის, ლორთქიფანიძის, მამისაშვილის, კაიროს, რკინიგზის, ჟორესის, სურგულაძის, ჭიჭინაძის, ენუქიძის და ქინძმარაულის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ცოტნე დადიანის, ეკა ბეჟანიშვილის, ზესტაფონის, ინდუსტრიის, ლომთათიძის, ტრაქტორის, ზედაზენის, ქართველიშვილის, ქსოვრელის, წინანაურის, ნათაძის, ჭყონდიდელის, ღოღობერიძის, კნოლევის, წიწამურის, სერგი ჭილაიას, ტრიკოტაჟის, ღრმაღელის, ბაგინეთის, ხვინგიას, ალექსანდრე ქუთათელაძის, ტოროშელიძის და ოქტომბრის ქუჩების მოსახლეობას.