ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
14 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მელიქიშვილის გამზირის, შანიძის, კეკელიძის, პეტრიაშვილის და ბარნოვის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნოდარ ბოხუას, აკაკი ბელიაშვილის, შალვა გოგიძის და ჩაჩავას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ანდრონიკაშვილის, ხერხეულიძის, გრიშაშვილის, ვეკუას, ლიბანის, ცხრა ძმა ხერხეულიძის, სალხინოს, ღამბაშიძის, გაგრის, ხორავას, ქერჩის, იპოლიტოვ-ივანოვის, ჭელიძის, ხიზამბარელის და გმირ კურსანტთა ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ელენე მეტრეველის, პოლიციის, ნავთლუღის, გრიგოლ ლორთქიფანიძის, ჯავახეთის და ჭიჭინაძის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეტროსადგური „ისანის“ მიმდებარე ტერიტორიის, კახეთის გზატკეცილის, წმინდა ქეთევან დედოფლის გამზირის, კასპის, აწყურის, ლეხ კაჩინსკის, გიორგი ლასხიშვილის, შირაქის, დოესის, ჯორჯ ბუშის, ცუცხვათის, დოლაბაურის, ზურაბიშვილის, უჯარმის, კაკულიას, ვაჟა ივერიელის, შორაპნის, ძევერის, ძეგლევის, აბრამიშვილის, პატარძეულის, კაჭარავას, ახვლედიანის, კობარეთის, თელავის, კოშკოვანის, ლოსაბერიძის, დესპინე გელოვანის, გარეკახეთის, ზინდისის, რუსუდან მიქელაძის, უწერის, წინანდლის, დუტუ მეგრელის, ფერიცვალების, ურბნისის, მეფე სოლომონ ბრძენის, მაჭარის და ჯორბენაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეტრომშენის დასახლების, ვაზისუბნის დასახლების, ვარკეთილი-3 III, IIIა მიკრორაიონების, ნიკო მუსხელიშვილის, შანდორ პეტეფის, ჯავახეთის, რაფიელ დვალის, ვიქტორ კუპრაძის და სუხიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.