მთავარისხვადასხვასს “თელასი”: 5 ნოემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება თბილისის...
სს “თელასი”: 5 ნოემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება თბილისის რამდენიმე რაიონის კონკრეტულ უბნებში
ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
5 ნოემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის, ზღვისუბნის დასახლების III მიკრორაიონის II, III, IV, V კვარტლების (ნაწილობრივ), ზღვისუბნის დასახლების XI მიკრორაიონის I, II, III კვარტლების (ნაწილობრივ), თემქის დასახლების (ნაწილობრივ), ავეტიკ ისაკიანის, ძმები ჭილაშვილების, ნიკოლოზ ჯანაშიას, ავშნის, მონადირის, მუხიანის, გია რომელაშვილის, ანაპის 414-ე დივიზიის, ნუგზარ შანავას, ანაპის, ლეკიშვილის, ლევან რჩეულიშვილის და დავით ნიშნიანიძის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაშლიჯვრის დასახლების, მარშალ გელოვანის გამზირის, ყაზბეგის გამზირის (ნაწილობრივ), პეკინის გამზირის, სპორტის სასახლის მიმდებარე ტერიტორიის, მეტრო „ტექნიკური უნივერსიტეტის“ მიმდებარე ტერიტორიის, სააკაძის მოედნის მიმდებარე ტერიტორიის, კუტუზოვის, 26 მაისის, კოსტავას, კოტე ბუაჩიძის, დოლიძის, ფხაკაძის, ჩიქოვანის, ფანასკერტელი-ციციშვილის, ბახტრიონის, ანდღულაძის, იყალთოს, ქარელის, ტუსკიას, ტეხურას, წინაუბნის, ბასილაძის, ლიხაურის, შავერზაშვილის, ჭაბუ ამირეჯიბის, სულაკაურის, მელიტონ და ანდრია ბალანჩივაძეების, იოსებიძის, ხვიჩიას, სულხან ცინცაძის, გამრეკელის, საირმის, ცაგარელის, მიცკევიჩის, შმიდტის, ბურძგლას, საბურთალოს, კალანდაძის, პეტრიწის, პეტრე სარაჯიშვილის, თოფურიძის, გოძიაშვილის, ემხვარის, მუხრან მაჭავარიანის, ფარჯიანის, ციალა გაბაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.