ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით სხვადასხვა სამუშაოს გამო:
12 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მუხიანის IVბ მიკრორაიონის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა კიკეთის და დაბა ბეთანიის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა ტაბახმელას მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ლისის, ლისის ტბის მიმდებარე ტერიტორიის, ნუცუბიძის პლატოს IV მიკრორაიონის, ფერმწერთა, ავთო ვარაზის, ზაალიშვილის და ტაბიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს IV მიკრორაიონის, სოფელი თხინვალას, სოფელი ლისის, ყაზბეგის გამზირის (ნაწილობრივ), ფარნავაზ მეფის გამზირის (ნაწილობრივ), გელოვანის გამზირის, დემეტრე თავდადებულის, ავთო ვარაზის, ფერმწერთა და პეტრე ქავთარაძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის (ნაწილობრივ), დიდი დიღმის I, III მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), მეფე მირიანის (ნაწილობრივ), პეტრე იბერის, გიორგი ბრწყინვალის (ნაწილობრივ), ხატაეთის, ნესტან-დარეჯანის, კლაპროტის, ფატმანის, დანიბეგაშვილის, ასმათის, ერედვის, რაინგესის, კრისტიან სტივენის, ტარიელის, დავარის, ბარონ დე ბაის, ჰუბერტის, აბაშიძე-ორბელიანის, ვეფხისტყაოსნის, სტრაბონის, ბერტა ფონ ზუტნერის, შერმადინის, ლუარსაბ ანდრონიკაშვილის, ნიკო ბურის, რამაზის, ფატმანის, ვახტანგ ჭელიძის, თინათინის და ავთანდილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის IV მიკრორაიონის, პეტრიწის (ნაწილობრივ) და მეფე არჩილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), შარტავას, კანდელაკის, გაგარინის, აკაკი გახოკიძის, დარასელიას და ანაგის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ) და ატენის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 IV მიკრორაიონის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), სამხედრო დასახლების, ორხევის დასახლების, ქვემო ალექსეევკის დასახლების, ჟვანიას და ქიზიყის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი ბაქრაძის და გელოვანის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაისუბნის დასახლების, ვაზისუბნის II, IIა, III მიკრორაიონების, ვაზისუბნის IV მიკრორაიონის I კვარტლის, ელიას მთის, აჩაბეთის, სომხეთის, პატარიძის, სიმონ და თინა ყაუხჩიშვილების, კვიპაროსის და თეოფანე დავითიას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის II მიკრორაიონის, ვაზისუბნის III მიკრორაიონის I კვარტლის და თეოფანე დავითაიას ქუჩის მოსახლეობას.