ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით სხვადასხვა სამუშაოს გამო:
6 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზღვისუბნის დასახლების IX, X, Xა, Xბ მიკრორაიონების, თემქის დასახლების X მიკრორაიონის, მეტრო „სარაჯიშვილი“-ს მიმდებარე ტერიტორიის, გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ხევძმარის, თემქის, ჩარგლის და ურეკის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის გამზირის (ნაწილობრივ), ზედაზენის, კოკინაკის, ჯავის, სააკაძის, რიონჰესის, ბენდელიანის, გრუზინსკის, მოლოკოვის, ცისარტყელას და ზესტაფონის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წურწუმიას და ირბახის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჭიჭინაძის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს IV მიკრორაიონის, პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), იმედაშვილის, მგალობლიშვილის, დარასელიას, გაგარინის, ოჩამჩირეს, შარტავას, ლვოვის, ონიაშვილის, კაპანელის, გაბუნიების, ჭილაიას, ინტენსიფიკაციის, ხომლის, ქანთარიას და ავთო ვარაზის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის, ფარნავაზ მეფის, აბაშიძე-ორბელიანის, ვეფხისტყაოსნის, ტარიელის, მეფე მირიანის, ნესტან-დარეჯანის და ნიკო ბურის ქუჩების მოსახლეობას.