მთავარიარჩევნები"ჩვენმა რადიკალებმა არა მხოლოდ 2025 წლის თვითმმართველობის არჩევნები...
“ჩვენმა რადიკალებმა არა მხოლოდ 2025 წლის თვითმმართველობის არჩევნები წააგეს, საპარლამენტო არჩევნები დროს, არამედ კიდევ შემდგომი რამდენიმე არჩევნები…” – ნინო წილოსანი
მმართველი პარტიის ერთ-ერთი ლიდერი, ნინო წილოსანი ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში მონაწილეობაზე ე.წ. რადიკალური პარტიების უართან დაკავშირებით აცხადებს, რომ მათ ეშინიათ არჩევნებში გასვლა:
ჩვენმა რადიკალებმა არა მხოლოდ 2025 წლის თვითმმართველობის არჩევნები წააგეს, საპარლამენტო არჩევნები დროს, არამედ კიდევ შემდგომი რამდენიმე არჩევნები წააგეს იმიტომ, რომ ისეთი სახე აჩვენეს არა მხოლოდ ჩვენს ამომრჩეველს, არამედ ზოგადად საკუთარ ამომრჩეველსაც, რომ არ მგონია, რაიმე ოპტიმალური რაოდენობა მომხრეების შეაგროვონ.
თავისთავად, მათ აქვთ შიში თვითმმართველობის არჩევნებზე გამოსვლის და მონაწილეობისა იმიტომ, რომ შედეგი დამანგრეველი იქნება მათთვის“, – განაცხადა ნინო წილოსანმა.