ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
17 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზაარბრიუკენის მოედნის, ახვლედიანის აღმართის, დიდხევის აღმართის, მჭედლიშვილის, გორკის, თოიძის, დოქის, ჩხეიძის, ლოჭინის, ხეთაგუროვის, ბარათაშვილის, ჯავახიშვილის, სანთლის, გოგიბერიძის, ბურების, ნეკრასოვის, ტოლსტოის, არაგვისპირელის, თვალჭრელიძის, ვეძათხევის, ციმაკურიძის, წმინდა ნიკოლოზის, საღარაძის, კუმისის, სხირტლაძის, ადიგენის, გამცემლიძის, სულიაშვილის, წინამძღვრიშვილის, ნოე ჟორდანიას, სანაპიროს და პლატონის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების, ვაზისუბნის I მიკრორაიონის და შანდორ პეტეფის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მტკვრის მარჯვენა სანაპიროს, ბელიაშვილის, ჩაჩავას, ბოხუას და გოგიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლისის ტბის მიმდებარე ტერიტორიის, ვაშლიჯვრის დასახლების, მარშალ გელოვანის გამზირის, გოძიაშვილის, მაჭავარიანის, ემხვარის, პეტრიწის და თოფურიძე ვალენტინის ქუჩების მოსახლეობას.