ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
10 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წმინდა ქეთევან წამებულის მოედნის, წმინდა ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), კახეთის გზატკეცილის, გიორგი ლასხიშვილის, შირაქის, დოესის, ცუცხვათის, ლეხ კაჩინსკის, აწყურის, აშშ პრეზიდენტ ჯორჯ ბუშის, კასპის, ეკატერინე ფორაქიშვილი-სარაჯიშვილის, უჯარმის, კაჭარავას, ალექსანდრე ახვლედიანის, პატარძეულის, კობარეთის, წინანდლის, ავლიპ ზურაბიშვილის, რუსუდან მიქელაძის, თელავის, დესპინე გელოვანის, გარეკახეთის, ძეგლევის, გურამ აბრამიშვილის, დოლაბაურის, ეთერ კაკულიას, ვაჟა ივერიელის, კოშკოვანის, ზინდისის, შორაპნის, ძევერის და ქეთევან ლოსაბერიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), ვარკეთილი-2 I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ) და ილია სუხიშვილის ქუჩის მოსახლეობას.