ელექტროენერგიის გამანაწილებელი კომპანია სააქციო საზოგადოება „თელასის“ მიერ გავრცელებული ინფორმაციით კონკრეტული სამუშაოების გამო:
17 დეკემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის, სოფელი დიღმის (ნაწილობრივ), მომპერის, პეტრე იბერის, ნინო აბაშიძე-ორბელიანის, ასმათის, ხატაეთის, ვეფხისტყაოსნის, რამაზის, დანიბეგაშვილის, მაჭავარიანის, მარკო პოლოს, არქანჯელე ლამბერტის, ტილკეს, ნიკო ბურის, ტიმოთე ბელოის, გეხტმანის, ზუტნერის, ჰენრიხ ჰრინევსკის, ნესტან-დარეჯანის, ჯავახიშვილის, კლაპროთის, პეტრიწის, ავთანდილის, სტივენის, უსენის, ერედვის, შერმადინის, რაზმაძის, ავთანდილის, კასტელის, ტარიელის, სტრაბონის, ანდრონიოკაშვილის, გიორგი ბრწყინვალეს, დავარის, ჰუბერტის, ჯანიაშვილის, ბარონ დე ბაის, შმერლინგის და ბატონიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშნებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიდი დიღმის III მიკრორაიონის, ფარნავაზ მეფის გამზირის, ვეფხისტყაოსნის, დავარის, ასმათის, ფარსადანის, მეფე მირიანის, ოთხი ათასი მესხის, ნინო აბაშიძე-ორბელიანის, დემეტრე თავდადებულის, ნესტან-დარეჯანის, ფატმანის, გიორგი ბრწყინვალეს, ერედვის, რამაზის და თეიმურაზ პირველის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 IV მიკრორაიონის, კუპრაძის და ღლონტის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დეპოს, საყვირის, ჭყონდიდელის, კოხრეიძის, ცოტნე დადიანის, მრევლიშვილის, კავთისხევის, სვანეთის და წმინდა მელქისედეკ პირველის ქუჩების მოსახლეობას.