მთავარიევროკავშირი"ეს ადამიანები მზად არიან, რომ ბიძინა ივანიშვილს ემსახურონ...
“ეს ადამიანები მზად არიან, რომ ბიძინა ივანიშვილს ემსახურონ ცხოვრების ბოლომდე, მზად არიან იცხოვრონ დიქტატურის ქვეშ” – პეტრე ცისკარიშვილი
პარტია ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის” გენერალური მდივანი, პეტრე ცისკარიშვილი კომენტარს აკეთებს ,,ქართული ოცნების’’ მიერ ეუთო რეზოლუციათან მიმართებაში ნეგატიური პოზიციის დაკავებასთან დაკავშირებით:
,,დეკლარაციაში, მე ვფიქრობ, საქართველოსთან დაკავშირებული პრაქტიკულად ყველა პუნქტი არის გაურკვეველი და გაუგებარი კობახიძისთვის და ამ გუნდისთვის. იმიტომ, რომ ისინი პირდაპირ ეწინააღმდეგებიან საქართველოს ეროვნულ ინტერესებს, ისევე როგორც იმ დემოკრატიულ ფასეულობებს, რაზეც დგას ევროპა, ეუთო, რა სულისკვეთებაც არსებობს დასავლეთში და საითკენაც ჩვენ მოგვიწოდებენ.
ეს ადამიანები მზად არიან, რომ ბიძინა ივანიშვილს ემსახურონ ცხოვრების ბოლომდე, მზად არიან იცხოვრონ დიქტატურის ქვეშ“, – განაცხადა პეტრე ცისკარიშვილმა.