“მთავარი არხის” გენერალური მდივანი, ნიკა გვარამია უკმაყოფილებას გამოხატავს მედიებთან თუ მათ კონკრეტულ გადაცემებთან მიმართებაში დაფიქსირებულ (თუ არგამოთქმულ) პოზიციებთან მიმართებაში და მიაჩნია, რომ მესამე სექტორის წარმომადგენლებსა თუ ცალკეული პირებს უსამართლო მიდგომები აქვთ:
“ესე იგი, “რუსთავი 2”-ში ვიყავი და რამე ტექნიკური შეცდომაც რომ გაგვპარვოდა, თავზე იმხობდა ყველა “ენჯეო” და “ოფინიონმეიკერი”. სხვას რომ ღია ეთერში მაგიდაზე მოე@ვა, მაქსიმუმ ღლიცინში ან გოიმობაში გაატარებდნენ.
მთავარში ვარ და არაფერი შეცვლილა. გუშინ ჩვეულებრივი დანაშაულებრივი “ფრიკშოუები” იყო და დაცინვით და ლაითი შეშფოთებით გადაატარა ყველა ენჯეომაც და ტვინისბურღმაც.
წარმოდგენაც არ მინდა, ჩვენთან ეს რომ მომხდარიყო. უკვე “ბომბაუბეჟიშეში” ვიქნებოდით გახიზნული მთელი არხი.
გმადლობთ, რომ ყველაზე მაღალი სტანდარტით ჩვენ გვთხოვთ და ამით აღიარებთ, რომ ყველაზე მაღალი დონე ვართ, მაგრამ არ მგონია, ეს სხვებს ათავისუფლებდეს ღია ეთერში მაგიდაზე მო@მის პასუხისმგებლობისგან“, – წერს ფეისბუქის პირად გვერდზე ნიკა გვარამია.
ინფორმაციისთვის: ნიკა გვარამიას ასეთი შეფასება ერთ-ერთ ტელეკომპანიის ეთერში გასულ გადაცემას მოჰყვა, სადაც ე.წ. ანტივაქსერები ღიად აფიქსირებდნენ თავიანთ პოზიციებს.